اطلاعیه

با عنایت به نامه شماره 44871/4 مورخ 30/11/1398 معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و انتقال انجمن او-اسپرت کشور از فدراسیون انجمن های ورزشی به فدراسیون ورزش های رزمی بدینوسیله به اطلاع جامعه او-اسپرت کشور ( نمایندگان استانی، مربیان، داوران و ورزشکاران او-اسپرت در سراسر کشور) می رساند از این پس کلیه فعالیت های انجمن او-اسپرت کشور با ریاست دکتر بهروز کارخانه ای تحت نظر فدراسیون ورزش های رزمی با شرایط ذیل صورت می پذیرد:

تنها رویداد اسفندماه که از یک ماه قبل برنامه ریزی شده، کمپ زمستانی ست، و این رویداد در مورخ ۱۵ تا ۱۸ اسفند ماه در همدان و شامل برنامه ای ذیل است که برگزار خواهد شد.

  • کلاس های داوری عملی درجه 3 و2 و1
  • کلاس های مربیگری عملی درجه 3و 2 و 1
  • کورس آموزشی و آزمون تک ستاره و دو ستاره
  • آزمون تعیین سطح
  • مجمع عمومی انجمن او-اسپرت

با توجه به تصمیمات هیات رئیسه،آرم انجمن به طبع از آرم فدراسیون جهانی او-اسپرت تغییر یافته، لذا استفاده از آرم جدید انجمن جهت ساخت سربرگ انجمن او-اسپرت استان ها نیازمند مجوز از دبیرخانه انجمن او-اسپرت کشور است. در نشست سراسری انجمن در تاریخ یاد شده فوق از آرم جدید رونمایی خواهد شد. سپس افرادی که موفق به کسب امتیاز لازم جهت دریافت نمایندگی او-اسپرت در استان مربوطه گردیدند مجاز به استفاده از این آرم در سربرگ جهت مکاتبات استانی خواهند بود.

تمام احکام مربی و داوری که از زمان صدور آن ۱۵ ماه گذشته طبق بخشنامه های قبلی در آستانه ابطال است و لذا دارندگان احکام فوق الذکر موظفند نسبت  به کسب حداقل ۲۵ امتیاز ( دانش افزایی) جهت تمدید یا ارتقاء احکام مربوطه قبل از پایان وقت اداری 13/12/1398 اقدام نمایند.

شایان ذکر است تنها مسیر کسب ۲۵ امتیاز جهت تمدید یا ارتقاء احکام مربیگری، داوری و حتی نمایندگی استان، حضور در #کمپ_زمستانی_او_اسپرتی_ها در همدان است که در مورخ ۱۵ لغایت ۱۸ اسفند برگزار خواهدشد.

معرفی نامه ی نمایندگان استان هایی که در کمپ یاد شده ی فوق شرکت کنند و‌نمرات حد نصاب نمایندگی را دریافت نمایند در مورخ ۲۰ اسفند به فدراسیون ورزش های رزمی و هیات های مربوطه جهت آغاز همکاری ارسال خواهد شد.